EDUPONT školení

 

Vaše mosty ke znalosti

 

EDUPONT školení je neustále se obměňující řada oblíbených školení, která jsou naši klienti u nás zvyklí hledat a najít. Pravidelně je inovujeme a obohacujeme o aktuální prvky, a  reagujeme tak na nové požadavky, jež současnost přináší, a Vás tak posouváme dál – v souladu s Vašimi potřebami, Vaším tempem, k Vašim cílům. Napište si na info@edupont.cz o aktuální katalog našich školení!

 

Naše školení lze navštěvovat osobně i online, realizujeme i oblíbené hybridní kurzy kombinující obě formy. Je možné si vybrat jedno školení, a nebo v určité oblasti absolvovat školení několik, a získat tak statut experta na dané téma. Jedná se o tzv. Expert Tracky, oblíbené klienty jako praktický nástroj dlouhodobého odborného růstu. Expert Track nabízíme v těchto oblastech:


  •  Leadership
  •  Komunikace
  •  Koučink jako metoda rozvoje
  •  Zahraniční obchod
  •  Marketing a obchod
  •  Management pro ženy

 

Slovo zakladatelky:

"Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý." Tento recept na úspěch měl Henry Ford. Nejen u něj jsme se inspirovali. Vzdělání vnímáme jako cestu, která pro nás je cílem, ale jít by po ní měli všichni, od útlého dětství až po pokročilé stáří. Celý život se všichni učíme, a my věříme, že je třeba činit tak efektivně, originálně, zábavně až zážitkově, prostě tak, aby to stálo za to – Vám i nám. Přejeme Vám hodně skvělých chvil na Vaší cestě přes naše mosty ke znalosti.

Eva Rybková

eva.rybkova@edupont.cz

+420 777 720 887