Teambuildingové aktivity

V multifunkčním sále školicího střediska nabízíme uspořádání teambuildingových programů a doprovodného programu různého typu dle zadání klienta:

 

1. Sportovní skupinové aktivity:

 • Power yoga vedená instruktorem – Power jóga (power yoga) se začala cvičit v USA v druhé polovině devadesátých let, kdy několik cvičitelů jógy hledalo způsob, jak ji přiblížit širšímu okruhu lidí a udělat ji více dynamickou. Narozdíl od tradiční jógy, kde se v jednotlivých pozicích setrvává poměrně dlouho, se v power józe pozice dynamicky střídají. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Jedná se o zajímavé cvičení, které lze cvičit ve skupině, pracuje s energií a kombinuje fyzickou aktivitu s duševní relaxací.
 • Pilates vedené instruktorem – Pilates je metoda tělesného cvičení, která byl vyvinuta a propracována na začátku 20. století Josephem Pilatesem v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických. Cílem Pilatesovy metody je zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost. Pilates věřil, že duševní a tělesné zdraví je jedna spojitá nádoba a že cvičení dokáže uzdravit tělo z nemoci. Toto jsou zásady, které je třeba při cvičení dodržovat: soustředěnost pohybu, řízený pohyb, pohyb vycházející ze středu těla, plynulost pohybu, přesnost pohybu a dýchání.
 • Čínské cvičení vedené instruktorem – čínské cvičení vychází ze starých čínských filozofií, jedná se zejména o práci s dechem a cílený strečink celého těla. Výborná skupinová aktivita, kterou zvládnou sportovci i nesportovci a je dobrou relaxací po náročném studijním dni.
 • Orientální tance vedené instruktorem – orientální tance jsou oblíbené mezi ženami, jedná se o uvolňující dynamické taneční cvičení, jehož náročnost lze přizpůsobit fyzické kondici jednotlivých účastnic. Kombinuje psychický relax se soutředěním na rytmus a procvičování pohybové paměti.
 • Bollywoodské tance vedené instruktorem – indické velmi efektní a líbivé bollywoodské tance, pracující s energií a také přinášejí velkou legraci při učení; podívejte se na nějaký bollywoodský film a uvidíte, co se alespoň trochu naučíte. Netradiční pohybová aktivita u nás se skutečnými profesionály v daném oboru.

V případě zájmu zajistíme instruktory pro jiné sálové (sportovní) aktivity, např. aerobic.

 

2. Společenské aktivity:

 • IQ společenské hry – Edupont ve spolupráci s Mensou České republiky připravil IQ klub, do kterého zveme všechny klienty školicího střediska, kteří mají zájem se bavit a přitom rozvíjet své rozumové schopnosti a znalosti. Nabízíme Vám širokou škálu společenských her, které můžete hrát v různě velkých skupinách a utužovat tak kolektiv, i rozvíjet intelekt jednotlivých účastníků, jejich schopnosti interakce a hry. Společenské hry jsou zaměřeny jak na rozvoj IQ, tak EQ, jsou mezi nimi hry vyloženě společenské, i hry ryze hlavolamové. Vyberou si všichni. Blok společenských her Vám nabízíme buď řízený coachem nebo herní místnost k pronájmu.
 • Korporátní drama, korporátní hudební projekce – řízené zábavné aktivity, které nutí účastníky nacházet netradiční cesty spolupráce tak, aby společně vytvořili všem smyslům lahodící celek – divadelní představení, orchestrální performanci, či jejich různé kombinace. V konečném výsledku jde zejména o velkou zábavu. Nabízíme s naším coachem.
 • Sportovní aktivity – pronájem sálu s instruktorem pro skupiny do 20 osob
 • Společenské aktivity – pronájem sálu s coachem, vhodné pro skupiny do 30, některé aktivity do 40 osob
 • Živá hudba

 

3. Nabídka fitness a wellness centra:

 • V partnerském fitness a wellness centru nabízíme řízené hodiny alpiningu, spinningu a SMS pro skupiny 10 osob s instruktorem. Pro jednotlivce nabízíme zvýhodněné vstupy do fitness a wellness centra v ceně klubového členství, kde můžete využít služeb moderní posilovny, sauny a po předchozím objednání také různé masáže.

 

4. Další sportovní vyžití v Humpolci v rámci partnerských služeb:

 • Venkovní tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal s půjčovnou vybavení (v případě dobrého počasí).
 • Krytá sportovní hala nabízí tenisové kurty, badminton, squash včetně půjčovny vybavení. Pro fitness nadšence nabízíme Kranking® – energeticky účinné kardiovaskulární skupinové cvičení pro horní polovinu těla, nebo cvičení na Kangoo botách – formuje postavu, zvyšuje fyzickou kondici nezapomenutelnou formou, či oblíbené cvičení na trampolínkách – jedná se o zábavné, skupinové, aerobní a vysoce účinné cvičení na trampolínkách bez náročných choreografií.
 • Atletický stadion poskytne dostatek možností k hraní volejbalu či fotbalu, či zde lze vyplavit trochu endorfinu na běžecké dráze.